Lisanslama

Esnek Yazılım

Lisanslama Hizmetleri

Microsoft Yazılım Lisansları

Esnek Yazılım Microsoft iş ortağı olarak hizmet sunmaktadır. Microsoft tarafından üretilen tüm yazılım lisans paketleri ve kurumsal lisanslama modelleri hakkında güvenilir çözüm ortağı olarak yanınızdayız.

Kurumsal lisanslama avantajları için bize ulaşın. 

Acronis Yazılım Lisansları

Yedekleme ve Siber Güvenlik Uygulamaları

Acronis 20 yılı aşkın süredir dünyanın en iyi yedekleme çözümlerini sağlar. Windows Server, Linux, vSphere, Hyper-V, Mac, Microsoft Exchange, Oracle, SharePoint ve daha fazlası… 20’den fazla platformu destekleyen altyapı sunar.

Hizmet sağlayıcılar, işletmeler, kamu ve özel kuruluşlar kurumsal lisanslama modeli ile gelişmiş yedekleme, felaketten koruma, geri yükleme, gelişmiş güvenlik çözümleri ile risklerinizi minimize edin.

 

 

ABBY Yazılım Lisansları

ABBY – FineReader ile PDF dosyalarını düzenleyebilir, ortak çalışma yapabilir, belge formatlarını karşılaştırabilir, gelişmiş OCR (optik karakter tanıma) ile sistemleriniz içinde kaybolan bilgi ve dokümanlara kolayca erişim sağlayabilirsiniz.

Bireysel ve kurumsal lisans içeriğinde birçok benzersiz özellik sunulmaktadır.

Arşiv ve doküman yönetimi süreçlerinizde işlerinize değer katacak dünya markası ABBY uygulama lisansları kapsamında sunulan özellikler ve kurumsal lisanslama modelleri hakkında bilgi edinmek için bize ulaşın.

Microsoft

94%

Abby

74%

Acronis

85%
Ürünler, lisanslama modeli ve maliyetler hakkında detaylı bilgiler için bize ulaşın.

Hemen Arayın!