Esnek Yazılım Geliştirme

Yazlım Geliştirme Hizmetleri

YÖNETİM BİLGİ SİSTEMLERİ

Sektörel Çözümler

  • Size özel bir süreci karşılayacak sistem yok veya sektörünüze özgü daha spesifik çözüm arayışı içinde misiniz?
  • Mevcut ERP sisteminiz veya uygulamalarınız ile sisteminizi, süreçlerinizi kısmen veya belli bir aşamaya kadar mı yönetebiliyorsunuz?
  • Birçok farklı alana çözüm sunan paket yazılımlar ile uğraşmaktan sıkıldınız ve bu durum süreçlerinizin gerisinde kalarak gereksiz maliyet mi oluşturmaya başladı?

Bu sorulara cevabınız “evet” ise size özel yazılım geliştirme çözümlerimiz hakkında bilgi edinebilir, iş süreçlerinizin nasıl bir çatı altında yapılandırılabileceği hakkında yazılım geliştirme ve danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Mobil Uygulamalar

Atık toplama personeli tarafından kullanım sağlanan tablet veya mobil cihazlarda kullanılan uygulama sayesinde bölge bazında harita üzerinden anlık rota yönlendirmeleri ile noktalara ulaşılır. 

Web Tabanlı ve Bulut Çözümler

Dijital dönüşüm için ihtiyaç duyulan tüm süreçlerde uçtan uca yazılım geliştirme ve danışmanlık hizmetlerimiz ile bilgi teknolojileri çözüm ortağı olarak hizmet sağlıyoruz.

Taleplerinizi değerlendirmemiz, inovatif ve esnek yazılım çözümlerimiz ve iş modellerimiz hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Esnek yazılım geliştirme süreçlerimiz hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

Detaylı bilgi almak ister misniz?

DİĞER YAZILIM ÇÖZÜMLERİ

Esnek Ürün ve Hizmetler

İmalat, ulaştırma, madencilik, savunma, eğitim, gıda, tarım ve hayvancılık, kamu ve stk, turizm, inşaat, sağlık, hukuk, fintek, bilişim ve telekomünikasyon gibi bir çok sektöre özgü çözümler içeren projelerimiz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen iletişim geçiniz. 

Esnek ERP Sistemi

Bütün iş süreçlerinize uygun esnek ERP çözümleri!

Esnek Atık Toplama

Web ve Mobil uygulamalar ile yapılandırılan atık toplama sistemi!

Esnek Yazılım Geliştirme

Taleplerinize özel geliştirme!