Dijital Olgunluk Analizi

Dijital Olgunluk Analizi

Dijital Olgunluk Analizi

Dijital olgunluk analizi; kuruluşunuzun mevcut dijital dönüşüm durumunun analizi ile hangi sorunlara hangi teknolojiler ile müdahale edilerek, gereken iyileştirmelerin hangi iş birimi ve sistemler üzerinde gerçekleştirilmesi gereksinimlerinin belirlenmesi sürecidir.

Proje niteliğine göre kurumunuz bünyesinde veya uzaktan çalışma modeli ile kuruluşunuz sistemlerini analiz ediyor ve uygun teknolojiler ile yeni projelerinizin başarı ile tamamlanması için tüm aşamalarda hizmet sunuyoruz.

Dijital olgunluk analizi ile bir dizi testler sonrasında firmanızın, işletme, kurum veya örgütünüzün dijitalleşme sürecinizde kullanılan sistemler teknik uyum, bilgi teknolojileri regülasyon kontrolleri mevcut durum raporu ve yol haritası sunulmaktadır.

Kurumunuzun, organizasyonunuzun; piyasa koşullarında rekabetçi kalmasına ve dijital dönüşüm yolculuğunda başarılı olmasına yarımcı olması için; mevcut yapınız, dijital olgunluk analizi ile belirli periyotlarda, teknoloji ve işletme gereksinimleri değiştikçe düzenli olarak gözden geçirilmelidir.

DijitalOlgunlukanalizi
EsnekYazilim_DijitalOlgunluk

Dijital Olgunluk Düzeyi

Dijital olgunluk, bir organizasyonun, kurumun veya işletmenin dijital teknolojileri ne kadar etkin bir şekilde kullandığını ve dijital dönüşüm sürecinde ne kadar ilerlediğini ifade eder. Dijital olgunluk, organizasyonun dijital yeteneklerini, süreçlerini, kültürünü ve teknoloji kullanımını değerlendirerek ölçümlenebilmektedir.

Dijital olgunluk analizi sonrasında belirlenen sorun ve gereksinimlere yönelik olarak, web teknolojiler, mobil teknolojiler, nesnelerin interneti (IOT), bulut teknolojiler, büyük veri (Big Data) , yapay zeka, sanal platformlar, sosyal medya ve siber güvenlik uygulamaları  ile  kurumunuzun dijital olgunluk gelişimine hizmet edecek projelerinizin başarılı olarak uygulanmasını sağlıyoruz.

 

PROJE YÖNETİM

Danışmanlık Hizmetleri

Danışmanlık projelerimiz ve iş modellerimiz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen iletişim geçiniz.

Proje Yönetimi

Yazılım, Teknoloji ve Otomasyon Proje Yönetim Danışmanlığı!

BT Personel Desteği

Alanında uzman personel desteği, uzaktan veya kurumunuzda!

Siber Güvenlik

Penetrasyon, sızma testleri ve kod analiz hizmetleri!

Dijital Olgunluk Analizi

Kuruluşunuzun dijital dönüşüm düzeyini iyileştirmek için!
Siber güvenlik hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

Hemen Arayın!