Hakkımızda

Esnek Yazılım Çözümleri

Hakkımızda

Esnek Yazılım, inovatif ve esnek teknoloji çözümleri sunmak üzere kurulmuştur. Yazılım, akıllı teknoloji, otomasyon sistemleri, teknoloji ürünleri ve danışmanlık hizmetlerimizi, alanında deneyimli personel ile sunarken, her bir kuruluş ihtiyacını yeni ve bağımsız bir proje olarak ele alıyoruz.

Web Sitesi Çözümleri

94%

Lisanslama Hizmetleri

75%

Yazılım Geliştirme Çözümleri

85%

Danışmanlık

77%
17+ Yıl Sekörel Deneyim

inovatif çözümler...

Misyonumuz

Yenilikçi ve esnek yazılım, teknoloji ürün ve hizmetlerimiz ile müşterilerimize değer yaratan çözümler sunmaktır.

Vizyonumuz

Sektör bağımsız tüm müşterilerimizin dijital dönüşümüne katkı sağlayarak öncülük eden, uçtan uca yazılım ve teknoloji çözümleri ile birlikte iş süreçlerinde yenilik ve verimlilik sağlayan, bilgi teknolojisi hizmetlerinde güvenilir ve lider çözüm ortağı olarak global rekabet gücünü artıran, yeni projeler geliştirmektir.

Güncel yazılım teknolojilerini titizlikle takip eden genç ve uzman kadromuz, gerektiğinde iş ortaklarımız ile birlikte kurumsal ihtiyaçlarınıza özgü web ve mobil yazılım projeleri, BT destek ve danışmanlık hizmetlerimiz ile dijital çözümler sunmak için yanınızdayız.

Esnek Teknoloji Çözüm Ortağınız

En küçük işletmenin dijital dünyanın olanaklarından yararlanması için bir web sitesi projesinden, kobi, büyük işletme yapıları, diğer kurum ve kuruluşların iş süreçlerini dijitalleştirilerek verimlilik sağlanması için gereken yazılım, donanım ve tüm teknoloji bileşenlerinin yapılandırılmasına öncülük ediyoruz.  

Esnek yazılım ve teknolojiler hakkında bize danışın!

Desteğe mi ihtiyacınız var?