Avukat Web Sitesi

Avukatlar İçin Esnek Web Sitesi

Kurumsallık, Güven ve Prestij!

Neden Web Sitesi ?

Günümüzde dijital dünyada yer edinmeden, internetten, sosyal medyadan yararlanmadan iş yapmak neredeyse imkânsız hale gelmiştir.

Avukatlar sosyal medya kanalları üzerinden ve yoğunlukla instagram üzerinden belirli ve sınırlı bir kitleye erişim sağlamaktadırlar. instagram hesaplarına ek olarak facebook, youtube, linkedin gibi kanallar anlık ve kısa bilgilendirmeler için oldukça etkilidir.

Her ne kadar sosyal medya kanalları belirli kitlelere erişim için imkanlar sağlıyor olsa da Google üzerinde yapılacak aramalarda kurumsal bir görünüm elde etmek için web sitesi edinmeniz gereklidir.

Web sitesi sahibi olarak bir çok avantaja sahip olursunuz.

Kurumsal Web Sitesi Sahibi Olun,

Müvekkil sayınızı artırın!

Size ulaşacak danışan sayınızı artırmak ve onlara daha iyi hizmet vermek için kurumsal bir web sitesi sahibi olmanın avantajlarını esnek yazılım hizmetleri ile yakalayın. 

Hukuk büronuza, kurumsal kimliğinize özel tasarlanan avukat web sitesi ile Google ve diğer arama motorlarında öne çıkarak daha çok danışana erişebilir, daha çok müvekkile hizmet sunmaya başlayabilirsiniz. 

Google harita ve işletme kaydı

Google Analytics

Kurumsal veya bireysel Avukat web sitenize  erişim sayısını artırmak için google araçlarını optimize ediyoruz. 

Web sitenizde yapılandırılacak olan danışma, İletişim formu ve google haritası ile daha çok danışana ulaşın.

 

Aramalarda öndesiniz!

SEO uyumlu

SEO Nedir?

Arama motoru optimizasyonu ile avukat, hukuk bürosu web siteleri Google, yandex gibi arama motorları ile gerçekleştirilen aramalar için en anlamlı sonuçlar içinde yer almanızı sağlar. 

Esnek yazılım tarafından tasarlanan web sitesi paketi ne olursa olsun SEO uyumlu bir şekilde tasarlanmaktadır. 

Zaman ve Maliyet Kazancı

Web ile Kolay İletişim

Web sitenizde istediğiniz her içeriği yayımlayabilir, danışanlarınızı istenilen sayfalara yönlendirebilir, bu bilgi sayfaları ile size ulaşmalarını sağlayabilirsiniz ayrıca web sitesi üzerinden sağladığınız bilgiler müvekkil ile görüşmelerinizde zaman kazandırır.

Danışanlara broşür, el ilanı gibi yapılacak bilgilendirmeleri sayfalarda çevrim içi yayımlayarak gereksiz maliyetin önüne geçmenizi sağlar. 

Web sitesi sahibi olarak daha az maliyetler ile daha çok reklam ve tanıtım sağlanmaktadır. 

Daha fazla kitleye erişim , WhatsApp anlık iletişim butonu ile hızlı ve kolay iletişim sağlanır.

Web sitesi içinde sosyal medya gibi sürekli içerik girişi yapmak zorunda değilsiniz.

Arabuluculuk Web Sitesi

Arabuluculuk Merkezi

Arabuluculuk hizmetleriniz avukat internet sitesi içinde sadece bir faaliyet, hizmet alanı olarak yer vermektense temel web sitesi paketi ile daha maliyetsiz ikinci web sitesi sahibi de olabilirsiniz.

Avukat web sitesi, Hukuk bürosu web sitesi içinde yer verilebilecek olan arabuluculuk faaliyetleri web siteniz içinde ön plana çıkarılarak bu faaliyetlerin detayları ile birlikte referans müvekkil görüşlerine, deneyimler yer vermek danışanlarınızın fikir edinmesini kolaylaştıracaktır.

Esnek yazılım ekibi olarak, avukat yazılım taleplerini analiz ederek proje kapsamını belirliyor, ihtiyacınıza uygun çözümler üretiyoruz. 

Alan adınızı tescil edelim!

AV.TR Uzantılı Erişim!

Avukat olarak işiniz gereği teknolojiye ve yeniliğe önem verdiğinizi biliyoruz.

İnternet alan adları yönetmeliği kapsamında “av.tr” uzantılı web sitesi alan adları sadece; avukatlar, hukuk büroları ve avukatlık ortaklarına tahsis edilmektedir. Bize ulaşın temin edebileceğiniz isimleri kontrol edelim!

Online Tahsilat Gerçekleştirin!

E-Tahsilat

Web sitenizde yayımlanan ödeme sayfası ile müvekkillerinizden online alın!

Anlaşmalı olduğunuz banka sanal pos sistemi veya ödeme kuruluşunun sunduğu online ödeme olanaklarını web sitenizde kullanıma sunuyoruz.

Eğer anlaşmalı olduğunuz bir sanal pos üyeliğiniz yok ise tüm üyelik süreçlerini tamamlamanıza yardımcı oluyor. Avukatlara özel koşullarda online tahsilat sistemine sahip olmanızı sağlıyoruz!

Online Hukuk Danışmanlığı Yapabilirsiniz!

Web sayfalarınızın ziyaret istatistiklerini Google verileri ile ölçümlüyor, dijital pazarlama ve e-ticaret girişimleriniz için  için alt yapı oluşturuyoruz.

Kurumsal İçerik Desteği Sağlıyoruz!

Web sitenize oluşturulacak içeriği birlikte belirliyoruz. İçerikleri oluştururken ön analiz ile eklenecek tüm içerikleri tespit ederek önerilerimizi paylaşıyor, talep ettiğiniz içerik girişlerini gerçekleştiriyoruz. 

Tüm Dijital Medyalarınız Web Sitenizde!

Sosyal medya, basında biz gibi sayfalara, video ve görsellere tek yerden erişim sağlayın.

Kurumsallık, prestij ve marka bilinci!

Kurumsal imajınıza uygun tasarlanan bir web sitesi danışanlarınızda güven oluşturur.

Web sitesi marka değerinizi artırır, Çalışmalarınız ve hizmetlerinizde prestij kazandırır.

Kurumsal e-posta kullanımı ile çalışanların kurumsal kimlikleri ve markanız ön plandadır.

Site İçeriğinde Neler olabilir?

Avukat Web Sitesi

Size Özel İçerikler 

Yayımlanacak içerikleri tamamen siz belirlersiniz. Örneğin;
Ana sayfa tasarımlarında ofisten görünümler, güncel hukuki konular hakkına yazılar yayımlanabilir. Sizin seçtiğiniz, istediğiniz konuları, ön plana çıkarmak için foto slider kullanabiliriz.

Avukat, Hukuk Bürosu  Hizmetleriniz;

Avukat Web sitesinde tüm dava türlerine yönelik çalışmalarınızın olduğu referanslar ile birlikte belirtilebilir. Fakat öne çıkan faaliyet alanları, özellikle uzmanlaşılmış olan bir alan var ise bu dava türleri ve hukuk süreçleri hakkında detaylı bilgilere yer verilmesi söz konusu alanlarda sizi ve hukuk büronuzu internette yapılan aramalarda ön plana çıkaracaktır.

Öne Çıkan Faaliyet Alanlarınız

Ceza Hukuku, Askeri Ceza Hukuku, Kişisel Verilerin Korunması Hukuku, Aile Hukuku, İcra İflas Hukuku, Miras Hukuku, Tazminat Hukuku, Yabacılar ve Mülteci Hukuku, İş Hukuku, Tıp Hukuku, Sağlık Hukuku, Bilişim Hukuku Ticaret ve Şirketler Hukuku, Birleşme ve Devralmalar, Uluslararası Uyuşmazlık Çözüm Yöntemleri, Boşanma Hukuku vb. alanlarda gerçekleştirilen çalışmalar hakkında kısa bilgiler verilebilir. 

Foto galeri için birkaç resim eklenerek Instagram’a yönlendirilebilir, video galeri için aynı şekilde varsa youtube sayfanıza yönlendirmeler yapılabilir.

Hukuk Bürosu ve Avukat Hakkında Bilgiler! 

Avukat internet sitesinde; özgeçmişiniz, varsa hukuk büronuzdaki diğer çalışanlar, vizyon misyon değerler yer almalıdır.

Vekaletname bilgileri, kariyer gibi alanlar avukat web sitesi ana sayfadan erişim sağlanabilecek “kurumsal” menüsü altında sunulabilir.

Dilekçe örnekleri paylaşılabilir!

Birçok konuda dilekçe ve taahhüt örneklerine yer verilerek avukat web sitesinin, hukuk bürosu web sitesinin trafiği artırılabilir. Web sitenizde ve paylaşılan dokümanlarda kullanılan logo, marka bilinirliğine ve size ulaşan danışan sayısını artırılmasına katkı sağlayacaktır.

 

Mevzuat Bilgisine yer verebilirsiniz! 

Kanunlar, içtihatlar, yargı kararları gibi belli konulara kazanılacak haklara ilişkin örnek ve açıklayıcı bilgilere yer ver verilerek danışanların bilgilendirilmesi faydalı olacaktır. Güncel ve sürekli el altında bulundurulması gereken mevzuatlar avukat web sitesinde barındırılabilir.

SEO Neden Önemli?

İnternet arama motorlarında, özellikle “google” üzerinde ilk sayfalarda yer almak daha fazla tıklanmak, daha fazla site ziyaretçileri ile mümkündür. Google aramalarında sitenizin görünmesi ve tıklanması ile web sitenizin hiti artar ve google web sitenizi zamanla ön sıralarda listelemeye başlar.

SEO yapılmış bir web sitesi doğru arama kelimeleri ile doğru kitlelere sitenizin görüntülenmesini sağlayacağından ilgili web sayfanızın daha çok tıklanmasına neden olacak ve sizi üst sıralara taşıyacaktır.

Web siteniz tamamlandıktan sonra isterseniz veri girişine makale yazarak,  BLOG alanı ile devam edin… 

Araştırmayı, yazmayı seviyorsanız tasarımınıza Makale Blog alanı ekleyebiliriz ve bu alanı siz yönetebilirsiniz.

Çalışmalarınızı, hizmetlerinizi ve ihtisas sahibi olduğunuz alanları ön plana çıkarmanın en etkili yolu makale ve blog yönetimine zaman ayırmanızdır.

Avukat web sitesini canlı yayına almadan önce bize ulaştıracağınız makale ve her türlü veri girişlerini tamamlıyoruz.

Sonrasında sitenize kolayca veri girişi yapabileceğiniz editör hakkında tanıtım ve kullanıcı eğitimi gerçekleştiriyoruz. Size vereceğimiz kullanıcı parolası ile dilediğiniz her zaman makale yayımlayabilir, bu konuda uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. 

Bu alanda teknik konular, emsal davalara ilişkin tüyolar gibi spesifik konularda bilgiler verilebilir.

Araştırmayı, yazmayı seviyorsanız tasarımınıza Makale BLOG alanı ekleyebiliriz ve bu alanı siz yönetebilirsiniz.

Bu alanda teknik konular, emsal davalara ilişkin tüyolar gibi spesifik konularda bilgiler verilebilir.

Birçok konuda uzmanlık alanınıza ve araştırmalarınıza dair bilgiler, belirli periyotlarda makaleler veya aramalarda sizi ön plana alacak  bilgilendirici kısa yazılar ekleyebilirsiniz.

Avukata Sorun & Bize Danışın Alanları

Avukat web sitesinde kullanılacak iletişim formu ile alınacak mesajlara yönelik dönüşler, danışanların müvekkil olarak kazanılmasına katkı sağlayacaktır. 

Aynı şekilde WhatsApp modülü üzerinden erişim sağlayan danışanlara yönelik bilgilendirmeler ile olası dava dosyalarının kazanılması, yeni müvekkil edinilmesi konusunda faydalı olacaktır.

SSS – Sıkça Sorulan Sorular

Avukat web sitesinde danışanların sık sorulanlar alanları üzerinden bilgi edinmeleri işlerinizi kolaylaştıracaktır. U alanda Hukuk bürosu, avukatlık ve danışmanlık hizmetlerinize ilişkin ön bilgiler vermek faydalı olacaktır.

Önce çıkan faaliyetleriniz hakkına davalara ilişkin sıkça sorulan sorular ile müvekkil ve dava kazanımlarınızı bir sonraki adıma taşıyabilirsiniz.

“Unutmayın”
Web Siteniz Sürekli Güncelleme Gerektirmez !
Yedekleme, güvenlik, kurumsal e-posta hesapları yönetimi konusunda her zaman yanınızdayız.

Mobil Uyumlu Web Sitesi Paketinizi Seçin

Avukat web siteleri için genellikle sınırsız sayfa, sınırsız kurumsal e-posta hesabı, sınırsız veri alanı özellikleri içeren “kurumsal web sitesi paketi” tercih edilmektedir. Bu web sitesi paketi içinde 1 yıl süreli alan adı ve sunucu desteği dahildir. 

Eğer web siteniz sadece 4 sayfadan oluşacak ve info@adinizsoyadiniz.av.tr gibi sadece bir kurumsal e-posta adresi kullanmanız yeterli ise “temel web sitesi paketi” daha uygun olacaktır.

Eğer web sitenizden ürün veya hizmet satmak gibi e-ticaret yapma hedefiniz varsa “E-ticaret web sitesi paketi” uygundur.

Hukuk Bürosu web sitesine erişim için kullanılacak isim, marka adınıza yönelik müsait alan adları kontrolümüz sonrasında talep ettiğiniz alan adınızı hemen satın almanızı, tescil ettirmenizi öneririz.  

Esnek Web Sitesi Seçenekleri

Temel Web Sitesi

 • Toplam 4 Sayfa (Ana Sayfa, Hakkımızda, Hizmetlerimiz, İletişim)
 • Kurumsal Kimliğe Uygun Tasarım
 • 1 Ad. Kurumsal E-posta Adresi
 • SSL Güvenlik Sertifikası
 • 1 Yıl Süreli Alan Adı
 • 1 Yıl Süreli Sunucu Barındırma
 • Google İşletme Kaydı

**Tüm Web Sitesi seçeneklerinde 1 (bir) yıl süreli olarak belirtilmiş olan alan adı ve barındırma (sunucu) hizmeti dahildir. Talep edilmesi durumunda bu süreler 10 (on) yıla kadar artırılabilmektedir.

Kurumsal Web Sitesi

 • Sınırsız Sayfa, Sınırsız Trafik
 • Sınırsız Kurumsal E-Posta Adresi
 • Ana Sayfa Slider (Opsiyonel)
 • Akordiyon & DropDown Menü Yapısı
 • Kategori Yönetim Yapısı
 • Foto ve Video Galeri Modülü
 • Whatsapp Modülü
 • Blog & Makale Yönetimi
 • İletişim Formu & Harita Desteği
 • SSL Güvenlik Sertifikası
 • 1 Yıl Süreli Alan Adı
 • 1 Yıl Süreli Sunucu Barındırma
 • Google İşletme Kaydı

E-Ticaret Web Sitesi

 • Kurumsal Web Sitesi Tüm Özellikleri
 • Sipariş Yönetimi
 • Müşteri Yönetimi
 • Kupon Yönetimi
 • Raporlar
 • Eğitim
 • SSL Güvenlik Sertifikası
 • 1 Yıl Süreli Alan Adı
 • 1 Yıl Süreli Sunucu Barındırma
Web sitesi paketleri, tasarım ve kurulum maliyetler hakkında bilgi almak için bize hemen ulaşın.

Detaylı bilgi almak ister misniz?

DİĞER WEB HİZMETLERİ

Web sitesi, sosyal medya, e-ticaret!

internetin avantajlarını çözümlerimiz ile yakalayın!

Web Tasarım

Dijital platformlardan en iyi şekilde fayda sağlamanız için web sitesi paketlerimize göz atın!

SEO Hizmetleri

Arama motorlarında web sitenizi öne çıkarmak için optimizasyon hizmetleri ile tanışın!

Dijital Pazarlama

Ürün ve hizmetlerinizi daha çok kitlelere ulaştırmak için dijital pazarlama hizmetleri!

E-Ticaret

En yaygın e-ticaret sitelerinde ürünlerinizi ve siparişleri sizin adınıza yönetelim!

Sosyal Medya Yönetimi

Kurumsal sosyal medya hesaplarınızı yönetmek için uzman ekibimizden yararlanın!

Marka ve Patent

Dijital süreçlerinize yatırım yaparken marka ve patent hizmetlerimiz ile yanınızdayız!